Zastępca Głównej Księgowej

DMT Klaster Innowacji to dynamiczny zespół samodzielnych spółek, połączonych pasją do innowacji. Skupiamy się na współpracy i wzajemnym wsparciu, tworząc unikalne środowisko dla firm o różnym profilu działalności. Nasza dewiza "Innovations that work" towarzyszy nam w każdym projekcie. Stawiamy na innowacje, które mają realny wpływ na społeczność i poprawę jakości życia. Nasz cel to tworzenie idei, które są istotne, piękne i inspirujące.
icon
full time
icon
8000-10000 PLN netto

Aktualnie do naszego rozwijającego się Działu Księgowości poszukujemy Zastępcy Głównej Księgowej.

Jako Zastępca Głównej Księgowej w naszym dynamicznym zespole, będziesz odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu i nadzorowaniu naszych procesów księgowych. Twoje doświadczenie i wiedza fachowa będą miały bezpośredni wpływ na efektywność finansową naszej organizacji oraz na rozwój strategicznych obszarów działalności. Ta rola daje Ci nie tylko możliwość wykorzystania swoich umiejętności księgowych na wysokim poziomie, ale także szansę na wzrost zawodowy w ramach firmy, która stale dąży do innowacji.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
  • Efektywne wystawianie faktur sprzedaży.
  • Aktywna współpraca z bankami, urzędami oraz innymi instytucjami zewnętrznymi.
  • Przygotowywanie i składanie deklaracji VAT, CIT, PIT oraz sprawozdań finansowych.
  • Dokładne księgowanie faktur, dokumentów importowych, środków trwałych oraz przedpłat.
  • Kontrola rejestrów VAT zgodnie z obowiązującymi standardami.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość programu Symfonia.
  • Dogłębna znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz systemu ubezpieczeń społecznych.
  • Znajomość regulacji prawnych w obszarze finansowym, w tym VAT, PIT, CIT.
  • Umiejętność przygotowania kompletnych sprawozdań finansowych.
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excel, PowerPoint i Outlook.
  • Profesjonalizm, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.
  • Pełna odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewne.

To oferujemy:

  • Kontrakt B2B: Niezależność, swoboda działania i kontrola nad własną karierą.
  • Premia Uznaniowa: Doceniamy wysiłki i sukcesy naszych współpracowników, oferując premie uznaniowe za osiągnięcia i wkład w rozwój firmy.
  • Możliwość Rozwoju: Ścieżka kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • 26 Dni Płatnej Nieobecności: Czas na odpoczynek i regenerację.
  • Pakiety Sportowe Medicover Sport: Dbałość o Twoje zdrowie fizyczne.
  • Prywatna Opieka Medyczna: Dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Integracja i Budowanie Zespołu: Silne relacje między współpracownikami są dla nas kluczowe.
  • Elastyczny Czas Pracy: Tworzymy środowisko, w którym masz kontrolę nad swoim harmonogramem (nasz dzień pracy trwa maksymalnie 7h
  • Wsparcie Onboardingowe: Indywidualne wsparcie i mentorstwo dla nowych członków zespołu.
  • Przyjazna Atmosfera: Pracujemy w duchu szacunku, zaufania i wsparcia.

Dołącz do nas, aby razem kształtować przyszłość DMT Klaster Innowacji. Oferujemy nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, ale przede wszystkim możliwość pracy w organizacji, która naprawdę ceni wkład każdego pracownika.

Proces rekrutacji

Zobacz, jak wygląda u nas proces rekrutacji. Krok po kroku. To takie proste!

path
icon
twoja historia
Najpierw chcemy poznać Twoją historię zapisaną w CV. Jeśli zobaczymy, że Twoja historia zawodowa rezonuje
z naszą misją, zaprosimy Cię do następnego rozdziału - rozmowy, która da nam obopólną szansę na lepsze poznanie się.
icon
Rozmowa
o przyszłości
To nie tylko wywiad kwalifikacyjny, to przestrzeń dla wzajemnych pytań
i odkrywania, gdzie Twoja przyszłość zawodowa może splatać się z naszą organizacją.
icon
wizja współpracy
To przestrzeń, gdzie w przejrzystej rozmowie kształtujemy decyzję, która zaważy na naszej współpracy - odwzorowujemy naszą wizję wspólnej pracy.
icon
nawigacyjny dialog
Podczas tego etapu nie tylko będziemy chcieli poznać Twoje umiejętności, ale także sprawdzimy, jak Twoja energia
i innowacyjność może wzmocnić dynamikę naszego zespołu.
icon
decyzja o wspólnym rozwoju
To kameralne ogłoszenie startu dla tych, którzy dołączą do naszej firmy, by wspólnie kreować przyszłość.

Co nas wyróżnia

Dbamy o to, co dla Ciebie ważne.

Elastyczny czas pracy

Jesteśmy rozliczani za projekty, które „dowozimy”

Tworzymy środowisko, w którym masz kontrolę nad swoim harmonogramem

zdrowie i aktywność na pierwszym miejscu

Korzystamy z pakietów medycznych i kart sportowych

Program gratyfikacyjny

Regularnie przyznajemy premie uznaniowe

Nie brakuje też prezentów okolicznościowych i gift packów

Team-buildingowa Inicjatywa

Spotykamy się nie tylko w biurze, ale i poza nim

Jeździmy na wyjazdy integracyjne

Rozwój i ewolucja kompetencji

Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach

Uczymy się języków

Minimum 26 dni płatnej nieobecności

Korzystamy z 26 dni płatnej nieobecności

Święta i długie weekendy spędzamy z bliskimi

Co o nas mówią?

Witaj w naszej społeczności, gdzie praca to nie tylko codzienny obowiązek, ale również pasja i możliwość rozwoju. Dołączając do nas, stajesz się częścią dynamicznego środowiska, które promuje różnorodność i kreatywność.

logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype