DMT

Poznaj nas

Jesteśmy skupieni na innowacjach. Naszą misją jest ich tworzenie i wdrażanie. I nie chodzi tu tylko o rozwiązania biznesowe, ale nade wszystko o innowacje istotne społecznie. Chcemy tworzyć rzeczy ważne, piękne i ciekawe. Uważamy, że prawdziwy rozwój to kreowanie idei realnie i znacząco poprawiających jakość i komfort życia. Możemy być dumni z faktu, że jesteśmy twórcami takich innowacji i potrafimy je wdrażać tak, by były powszechnie dostępne. Innovations that work.

Dołącz do nas

KIM JESTEŚMY?

DMT Klaster Innowacji powstał, by zrzeszać w swoich strukturach samodzielne spółki, nastawione na innowacje, współpracę i wzajemną pomoc. Swobodny i nieskrępowany dialog zapewnia wszystkim wyśmienite i stabilne warunki do ciągłego rozwoju.Naszym celem strategicznym jest wzajemne korzystanie z mocnych stron każdej osoby zrzeszonej w ramach partnerstwa. Uczymy się od siebie nawzajem, wspieramy i razem zdobywamy nowe umiejętności, tak by poszczególne spółki mogły całkowicie skupić się na opracowaniu i wdrożeniu swoich projektów.

Nasze wartości

DMT

Wiara w ludzi

DMT

zespołowa gra do jednej bramki

DMT

szczerość
i otwartość

DMT

nieustanny rozwój

DMT

Siła w prostocie

Obszary w jakich działamy

Witaj w naszej społeczności, gdzie praca to nie tylko codzienny obowiązek, ale również pasja i możliwość rozwoju. Dołączając do nas, stajesz się częścią dynamicznego środowiska.
IT

IT

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla firm, wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Od kodowania zaawansowanych aplikacji po optymalizację infrastruktury IT – jesteśmy gotowi na wyzwania cyfrowego świata.

DMT
DMT
DMT
DMT
DMT
dmt software house
Tworzy wydajne systemy masowej przepustowości - rozwiązania wymagające przetwarzania szczególnie dużych ilości informacji w możliwie najkrótszym czasie, dedykowane wyjątkowo wymagającym klientom. Dostarcza rozwiązania umożliwiające nowoczesnym przedsiębiorstwom szybki dostęp do przetworzonych informacji.
Przejdź do strony spółki arrow
esourcing
Dostawca specjalistycznych systemów IT oraz usług outsourcingowych dla sektora finansowego oraz dużych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w dedykowanych rozwiązaniach bankowych oraz płatniczych o dużej wydajności, typu platformy integracyjne, systemy rozliczeniowe oraz raportujące. Doświadczony dostawca zaawansowanego oprogramowania na terminale płatnicze w ramach UE.
Przejdź do strony spółki arrow
infoprotector
Dostarczanie i konfiguracja rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT. Między innymi: wieloskładnikowe uwierzytelnienie MFA (umożliwiające bezpieczną autoryzację użytkownika), System Fudo PAM (pozwalające na ciągłe monitorowanie i nagrywanie wszystkich trwających sesji zdalnych), zarządzanie urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi oraz bezpieczne usuwanie danych z tych zasobów.
Przejdź do strony spółki arrow
autoid
Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu automatycznej identyfikacji osób, pojazdów, przedmiotów oraz zdarzeń przy wykorzystaniu m.in. technologii RFID, Bluetooth Low Energy, biometrii, kodów QR i kreskowych. Dostarcza, a także wdraża systemy: kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, ewakuacji, obsługi gości oraz ruchu pojazdów. Jest również dystrybutorem rozwiązań ABBYY, które umożliwiają m.in. przetwarzanie dokumentów z wersji nieedytowalnej na edytowalną.
Przejdź do strony spółki arrow
foresight
Specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów automatyzacji procesów (BPM) ze szczególnym uwzględnieniem technologii inteligentnego odnajdywania i odczytywania (IDP) danych z dokumentów oraz ich elektroniczną archiwizacją.
Przejdź do strony spółki arrow
Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda

Oferujemy specjalistyczne usługi medyczne oraz z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, kładąc nacisk na personalizację, która pozwala sprostać różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom klientów. W ramach spółek tworzymy także innowacyjne projekty medycznych rozwiązań technologicznych.

DMT
DMT
skopia centrum medyczne
Ultranowoczesne centrum diagnostyczno-zabiegowe świadczące szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych z ponad trzydziestu specjalizacji. CM Skopia powstało w celu zapewnienia najwyższej jakości diagnostyki oraz leczenia chorób układu pokarmowego ze szczególnym naciskiem na nowotwory jelita grubego. Oferuje zarówno specjalistyczne konsultacje lekarskie, zabiegi (m.in. kolonoskopia, gastroskopia, cystoskopia, laserowe leczenie żylaków), jak i badania (np. USG, dermatoskopia, echo serca).
Przejdź do strony spółki arrow
skopia estetic clinic
Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii, w której doświadczony zespół specjalistów wykonuje szeroką gamę zabiegów najwyższej jakości, stosując sprawdzone urządzenia i produkty, na pierwszym miejscu stawiając bezpieczeństwo oraz komfort swoich klientów.
Przejdź do strony spółki arrow
Komunikacja biznesowa

Komunikacja biznesowa

Nasze usługi komunikacyjne są zoptymalizowane pod kątem wspierania działań biznesowych bez względu na branżę czy rozmiar przedsiębiorstwa. Oferujemy kompleksowe rozwiązania począwszy od całościowego budowania wizerunku i świadomości marki, poprzez działania z wykorzystaniem poszczególnych narzędzi marketingowych, organizację eventów i spotkań integracyjnych, jak również corporate identity i kreatywne podarunki.

DMT
DMT
DMT
DMT
omnipro
Profesjonalna i kompleksowa obsługa z zakresu komunikacji marketingowej, kreowania wizerunku i promocji marki. Omnipro to: strategie komunikacji, tworzenie contentu, kampanie wizerunkowe i reklamowe, prowadzenie profili społecznościowych, media relations, employer branding, projektowanie graficzne & copywriting, digital marketing, event marketing, kreatywne gadżety, doradztwo marketingowe.
Przejdź do strony spółki arrow
looksfera
Kreatywne pomysły i realizacje, wykonane z dbałością o każdy szczegół, są dla Looksfery najlepszą wizytówką. Misją firmy jest tworzenie tego, co nietuzinkowe, piękne i użyteczne. Looksfera to: kreatywne wysyłki, upominki świąteczne i eventowe, gadżety wspierające programy sprzedaży, projekty graficzne, produkcja opakowań.
Przejdź do strony spółki arrow
eventivo
Specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju wydarzeń i wyjazdów dla firm. Głównymi filarami działalności jest organizacja: konferencji i szkoleń, gal i bankietów, eventów integracyjnych, pikników firmowych oraz wyjazdów zagranicznych typu incentive. Oferuje kompleksową obsługę obejmującą dobór odpowiednich lokalizacji, przygotowanie atrakcyjnych programów, zapewnienie wysokiej jakości sprzętu i technologii, rezerwację transportu i zakwaterowania oraz wsparcie w organizacji dodatkowych usług, takich jak catering czy rozrywka. Integracja zespołowa w Bieszczadach? Wyjazd motywacyjny na Seszele? Bankiet jubileuszowy? A może konferencja sprzedażowa? Eventivo jest w pełnej gotowości podjąć każde z tych wyzwań!
Przejdź do strony spółki arrow
grupa sjs
W skład Grupy wchodzą: SJS Driving Experience, SJS Driving Academy oraz Szkoła Jazdy Subaru. Oferują kierowcom szkolenia z bezpiecznej jazdy, treningi doskonalenia techniki jazdy oraz fascynujące eventy motoryzacyjne w Polsce i za granicą, z wykorzystaniem samochodów sportowych mających pod maską nawet kilkaset koni! Od lat firma cieszy się popularnością jako sprawdzony dostawca usług eventowych - łącząc elementy szkoleniowe z emocjami rozbudzanymi na torach wyścigowych czy też podczas emotion tour'ów lub off road'ów.
Przejdź do strony spółki arrow

CO ZYSKUJESZ, DOŁĄCZAJĄC
DO KLASTRA?

Współpraca w ramach Klastra opiera się na wzajemnej pomocy, gdzie ogromne znaczenie ma wymiana doświadczeń i nieskrępowana komunikacja. Ważna jest również optymalizacja kosztów działalności oraz czasu poświęconego na rutynowe biznesowe obowiązki, tak by spółka mogła całkowicie skupić się na opracowaniu i wdrożeniu innowacji. Dlatego mimo odrębności każdej ze spółek, wiele typowych aktywności w ramach firmy możemy realizować wspólnie, czerpiąc z tego wymierne korzyści:

  • Centrum Usług Wspólnych – obsługa biurowa, opieka techniczna, usługi księgowe, obsługa prawna, prężnie działający dział HR
  • Budowanie uzupełniających się produktów i usług poprzez łączenie konwergentnych kompetencji
  • Współpraca przy pozyskaniu lub obsłudze Klientów z tej samej grupy docelowej
  • Pozyskiwanie finansowania zewnętrznego ze szczególnym naciskiem na fundusze unijne
  • Inwestowanie środków finansowych, kompetencji i czasu w nowe innowacyjne przedsiębiorstwa mające stać się częścią klastra
  • Wewnętrzne konsultacje biznesowe z ekspertami w dziedzinie sprzedaży, finansów, marketingu, technologii i wielu innych
  • Managerowie na godziny, którzy wspierają czasowo Twój biznes.

Co o nas mówią?

Witaj w naszej społeczności, gdzie praca to nie tylko codzienny obowiązek, ale również pasja i możliwość rozwoju. Dołączając do nas, stajesz się częścią dynamicznego środowiska, które promuje różnorodność i kreatywność.

arrows
Pracuję w DMT Klaster od kilkunastu lat i jedno jest niezmienne: tu pracują świetni ludzie! Cenię pracę w zgranym, otwartym i wspierającym zespole – dbamy również o relacje poza pracą. Na uwagę zasługują wydarzenia integracyjne, wspólne eventy sportowe i akcje charytatywne, w które angażujemy się z entuzjazmem. To idealne miejsce do rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia. Tutaj nie ma nudy. Każdy dzień przynosi nowe zadania i możliwości doskonalenia swoich umiejętności.

Agnieszka Dancewicz

Business Office Manager w DMT Klaster Innowacji

Opinia - Agnieszka Dancewicz
Praca w DMT Klaster Innowacji to niepowtarzalna szansa na bycie częścią dynamicznie rozwijającej się organizacji, gdzie innowacja i współpraca są na pierwszym planie. Moje doświadczenie zdobywane tu przez ostatnie lata potwierdza, że jest to miejsce, gdzie każdy pracownik czuje się ważny i doceniany. Środowisko pracy promuje otwartość na nowe pomysły i zachęca do dzielenia się wiedzą oraz najlepszymi praktykami. To, co wyróżnia DMT Klaster Innowacji na tle innych, to silne poczucie wspólnoty i wzajemnego wsparcia między pracownikami, co przekłada się na wysoką efektywność i satysfakcję z pracy.

Maciej Osip

Member of the Board w dmt Software House

Opinia - Maciej Osip
Współpracujemy razem już ładnych parę lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to bardzo owocna i udana współpraca. Życzę sobie, żeby trwała bez zakłóceń przez kolejne lata. To, co doceniam jako członek Klastra to przede wszystkim dobra, życzliwa atmosfera, którą tworzą ludzie, i wsparcie, jakie od nich otrzymuję. Duża swoboda w działaniu i możliwość podejmowania samodzielnych decyzji, zaufanie i elastyczność, to kolejne istotne elementy, które mają ogromne przełożenie na większą efektywność i wyniki pracy.

Olga Borysiewicz

CEO w Eventivo

Opinia - Olga Borysiewicz
Atmosfera pracy jest moim zdaniem bardzo ważna, bo to dzięki niej zespół może osiągać zdecydowanie więcej. Nie jest to moje pierwsze miejsce zatrudnienia, a to właśnie dzięki wyśmienitej atmosferze, pracuję tutaj już od 12 lat. Bardzo doceniam możliwość współpracy z innymi działami i otwartość na wzajemną pomoc. Co ważne, w odpowiedzi dostaję sugestię/propozycję rozwiązania konkretnej sytuacji, ale finalna decyzja zawsze zostaje po mojej stronie. Podoba mi się również polityka „otwartych drzwi”, dzięki której mam pewność, że zawsze o wszystkim mogę powiedzieć i o wszystko mogę dopytać przełożonych.

Andrzej Błaszczyk

Sales Executive Channel Alliance Director w AutoID

Opinia - Andrzej Błaszczyk
DMT Klaster to ludzie, którzy budują to miejsce. Bez nich nie posiadałoby żadnych wartości. Co jest dla mnie najważniejsze? Możliwość rozmowy, życzliwość, bezinteresowna pomoc, a także – zrozumienie i postrzeganie siebie nawzajem z szacunkiem do człowieka jako osoby, a nie jednego z trybów w machinie biznesu. Czuję, że mam tu przestrzeń na elastyczność, kreatywność i rozwój, realizowanie pomysłów własnymi metodami czy po prostu współtworzenie czegoś fajnego. Dzięki temu chce się chodzić do biura!

Andrzej Hauschild

CEO w DMT Klaster Innowacji

Opinia - Andrzej Hauschild
W mojej pracy w dziale HR w DMT Klaster, gdzie zajmuję się rekrutacją i employer brandingiem, doświadczyłam otwartej i przyjaznej atmosfery, która znacznie ułatwiła mi działania w doradztwie personalnym. Możliwość swobodnego działania i wsparcie ze strony zarządu przyczyniły się do mojego komfortu pracy i rozwijania procesów HR. Szczególnie doceniam chęć rozwoju, szczerość i otwartość w komunikacji, co pozwala mi na skuteczne wspieranie budowy silnej kultury organizacyjnej oraz na wpływanie na jej transformację w obszarze polityki personalnej.

Angelika Dudek

Employer Branding & Recruitment Partner w DMT Klaster Innowacji

Opinia - Angelika Dudek
Mimo że DMT Klaster składa się z wielu spółek, to wewnątrz panuje atmosfera jak w małej rodzinnej firmie, gdzie jesteśmy odbierani jako ludzie, a nie tabelka w Excelu. Dużą wartością jest współpraca – każdy jest bardzo pomocny i zawsze można liczyć na pozostałe zespoły wewnątrz całego klastra. Doceniam także benefity (ubezpieczenia, opieka zdrowotna i karta sportowa) oraz szkolenia wewnętrzne.

Maksym Żak

Business Development Director w AutoID

Opinia - Maksym Żak