DMT
wave

Ścieżka kariery

Wejdź na drogę do Twojej nowej przygody zawodowej. Wierzymy, że klucz do sukcesu tkwi w naszych zespołach. To one są sercem naszej firmy i motorem napędzającym innowacje. Dlatego też stawiamy na rozwój, dbając o środowisko, które sprzyja kreatywności.Oferujemy różnorodne role i stanowiska dopasowane do Twoich umiejętności i aspiracji. Czy jesteś specjalistą IT, marketerem czy ekspertem od sprzedaży – u nas znajdziesz miejsce, gdzie będziesz mógł się rozwijać.

Zobacz dostępne oferty

Dobre praktyki

Dla nas każdy kandydat jest wyjątkowy. Rozumiemy, że proces rekrutacji to nie tylko szansa dla nas, aby znaleźć idealnego partnera, ale również okazja dla Ciebie, aby poznać nas lepiej. Dlatego podchodzimy do każdego kandydata jak do gościa, dbając o to, abyś czuł się u nas jak najbardziej komfortowo. Nasze podejście do rekrutacji:

practices image
Jesteś naszym gościem:
Od momentu, gdy ,,przekroczysz próg naszego biura" będziesz traktowany z najwyższym szacunkiem i gościnnością. Nasz zespół zadba o to, abyś czuł się swobodnie i komfortowo na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.
practices image
Pełna transparentność:
Podczas rozmowy rekrutacyjnej dostarczymy Ci kompleksowych informacji nie tylko o stanowisku, na które aplikujesz, ale także o naszej firmie, jej kulturze i wartościach. Chcemy, abyś miał jasny obraz tego, czym się zajmujemy i jak wygląda praca u nas.
practices image
Twoje doświadczenie
jest dla nas ważne:
Zależy nam na tym, abyś od samego początku poczuł się częścią naszego zespołu. Zadbamy o to, abyś podczas rozmowy miał możliwość zadawania pytań i poznawania różnych aspektów pracy w naszej firmie.
practices image
Indywidualne podejście:
Każdy kandydat jest dla nas ważny. Skupiamy się na tym, abyś poczuł, że jesteś uważnie słuchany i że Twoje potrzeby są dla nas priorytetem.

Wierzymy, że sukces biznesowy zaczyna się od ludzi. Dlatego staramy się, aby proces rekrutacji był nie tylko efektywny, ale także przyjemny i zapadający w pamięć. Chcemy, abyś już od pierwszego spotkania czuł się częścią naszej rodziny.

Proces rekrutacji

Zobacz, jak wygląda u nas proces rekrutacji. Krok po kroku. To takie proste!

path
icon
twoja historia
Najpierw chcemy poznać Twoją historię zapisaną w CV. Jeśli zobaczymy, że Twoja historia zawodowa rezonuje
z naszą misją, zaprosimy Cię do następnego rozdziału - rozmowy, która da nam obopólną szansę na lepsze poznanie się.
icon
Rozmowa
o przyszłości
To nie tylko wywiad kwalifikacyjny, to przestrzeń dla wzajemnych pytań
i odkrywania, gdzie Twoja przyszłość zawodowa może splatać się z naszą organizacją.
icon
wizja współpracy
To przestrzeń, gdzie w przejrzystej rozmowie kształtujemy decyzję, która zaważy na naszej współpracy - odwzorowujemy naszą wizję wspólnej pracy.
icon
nawigacyjny dialog
Podczas tego etapu nie tylko będziemy chcieli poznać Twoje umiejętności, ale także sprawdzimy, jak Twoja energia
i innowacyjność może wzmocnić dynamikę naszego zespołu.
icon
decyzja o wspólnym rozwoju
To kameralne ogłoszenie startu dla tych, którzy dołączą do naszej firmy, by wspólnie kreować przyszłość.

Co nas wyróżnia

Dbamy o to, co dla Ciebie ważne.

Elastyczny czas pracy

Jesteśmy rozliczani za projekty, które „dowozimy”

 

Tworzymy środowisko, w którym masz kontrolę nad swoim harmonogramem

zdrowie i aktywność na pierwszym miejscu

Korzystamy z pakietów medycznych i kart sportowych

Program gratyfikacyjny

Regularnie przyznajemy premie uznaniowe

 

Nie brakuje też prezentów okolicznościowych i gift packów

Team-buildingowa Inicjatywa

Spotykamy się nie tylko w biurze, ale i poza nim

 

Jeździmy na wyjazdy integracyjne

Rozwój i ewolucja kompetencji

Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach

 

Uczymy się języków

Minimum 26 dni płatnej nieobecności

Korzystamy z 26 dni płatnej nieobecności

 

Święta i długie weekendy spędzamy z bliskimi

MOŻE TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY?

Twoja przyszłość, nasze możliwości. Pracuj z najlepszymi w branży, rozwijaj się i osiągaj swoje cele zawodowe. Rezonujesz z naszą misją? Dołącz do nas, aby razem tworzyć innowacje i zmieniać świat.

nasz team
DMT
Chief Executive Officer
Jesteśmy dynamiczną firmą, która organizuje wyjątkowe eventy motoryzacyjne, zapewniające niezapomniane emocje za kierownicą supersportowych samochodów, takich jak Lamborghini, Ferrari, Porsche czy AMG. Nasze wydarzenia odbywają się zarówno na torach wyścigowych w Polsce, jak i za granicą. Ponadto, oferujemy różnorodne scenariusze poza torami, takie jak offroad, eventy rajdowe oraz emotion tour. Jakość naszych działań zależy od umiejętności i zaangażowania naszych ZESPOŁÓW. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy ich wiedzy, profesjonalizmowi i zaangażowaniu. Nasz sukces i siłę zawdzięczamy ich kwalifikacjom.
dowiedz się więcej arrow

  Co o nas mówią?

  Witaj w naszej społeczności, gdzie praca to nie tylko codzienny obowiązek, ale również pasja i możliwość rozwoju. Dołączając do nas, stajesz się częścią dynamicznego środowiska, które promuje różnorodność i kreatywność.

  arrows
  W mojej pracy w dziale HR w DMT Klaster, gdzie zajmuję się rekrutacją i employer brandingiem, doświadczyłam otwartej i przyjaznej atmosfery, która znacznie ułatwiła mi działania w doradztwie personalnym. Możliwość swobodnego działania i wsparcie ze strony zarządu przyczyniły się do mojego komfortu pracy i rozwijania procesów HR. Szczególnie doceniam chęć rozwoju, szczerość i otwartość w komunikacji, co pozwala mi na skuteczne wspieranie budowy silnej kultury organizacyjnej oraz na wpływanie na jej transformację w obszarze polityki personalnej.

  Angelika Dudek

  Employer Branding & Recruitment Partner w DMT Klaster Innowacji

  Opinia - Angelika Dudek
  Mimo że DMT Klaster składa się z wielu spółek, to wewnątrz panuje atmosfera jak w małej rodzinnej firmie, gdzie jesteśmy odbierani jako ludzie, a nie tabelka w Excelu. Dużą wartością jest współpraca – każdy jest bardzo pomocny i zawsze można liczyć na pozostałe zespoły wewnątrz całego klastra. Doceniam także benefity (ubezpieczenia, opieka zdrowotna i karta sportowa) oraz szkolenia wewnętrzne.

  Maksym Żak

  Business Development Director w AutoID

  Opinia - Maksym Żak
  Atmosfera pracy jest moim zdaniem bardzo ważna, bo to dzięki niej zespół może osiągać zdecydowanie więcej. Nie jest to moje pierwsze miejsce zatrudnienia, a to właśnie dzięki wyśmienitej atmosferze, pracuję tutaj już od 12 lat. Bardzo doceniam możliwość współpracy z innymi działami i otwartość na wzajemną pomoc. Co ważne, w odpowiedzi dostaję sugestię/propozycję rozwiązania konkretnej sytuacji, ale finalna decyzja zawsze zostaje po mojej stronie. Podoba mi się również polityka „otwartych drzwi”, dzięki której mam pewność, że zawsze o wszystkim mogę powiedzieć i o wszystko mogę dopytać przełożonych.

  Andrzej Błaszczyk

  Sales Executive Channel Alliance Director w AutoID

  Opinia - Andrzej Błaszczyk
  Współpracujemy razem już ładnych parę lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to bardzo owocna i udana współpraca. Życzę sobie, żeby trwała bez zakłóceń przez kolejne lata. To, co doceniam jako członek Klastra to przede wszystkim dobra, życzliwa atmosfera, którą tworzą ludzie, i wsparcie, jakie od nich otrzymuję. Duża swoboda w działaniu i możliwość podejmowania samodzielnych decyzji, zaufanie i elastyczność, to kolejne istotne elementy, które mają ogromne przełożenie na większą efektywność i wyniki pracy.

  Olga Borysiewicz

  CEO w Eventivo

  Opinia - Olga Borysiewicz
  DMT Klaster to ludzie, którzy budują to miejsce. Bez nich nie posiadałoby żadnych wartości. Co jest dla mnie najważniejsze? Możliwość rozmowy, życzliwość, bezinteresowna pomoc, a także – zrozumienie i postrzeganie siebie nawzajem z szacunkiem do człowieka jako osoby, a nie jednego z trybów w machinie biznesu. Czuję, że mam tu przestrzeń na elastyczność, kreatywność i rozwój, realizowanie pomysłów własnymi metodami czy po prostu współtworzenie czegoś fajnego. Dzięki temu chce się chodzić do biura!

  Andrzej Hauschild

  CEO w DMT Klaster Innowacji

  Opinia - Andrzej Hauschild
  Pracuję w DMT Klaster od kilkunastu lat i jedno jest niezmienne: tu pracują świetni ludzie! Cenię pracę w zgranym, otwartym i wspierającym zespole – dbamy również o relacje poza pracą. Na uwagę zasługują wydarzenia integracyjne, wspólne eventy sportowe i akcje charytatywne, w które angażujemy się z entuzjazmem. To idealne miejsce do rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia. Tutaj nie ma nudy. Każdy dzień przynosi nowe zadania i możliwości doskonalenia swoich umiejętności.

  Agnieszka Dancewicz

  Business Office Manager w DMT Klaster Innowacji

  Opinia - Agnieszka Dancewicz
  Praca w DMT Klaster Innowacji to niepowtarzalna szansa na bycie częścią dynamicznie rozwijającej się organizacji, gdzie innowacja i współpraca są na pierwszym planie. Moje doświadczenie zdobywane tu przez ostatnie lata potwierdza, że jest to miejsce, gdzie każdy pracownik czuje się ważny i doceniany. Środowisko pracy promuje otwartość na nowe pomysły i zachęca do dzielenia się wiedzą oraz najlepszymi praktykami. To, co wyróżnia DMT Klaster Innowacji na tle innych, to silne poczucie wspólnoty i wzajemnego wsparcia między pracownikami, co przekłada się na wysoką efektywność i satysfakcję z pracy.

  Maciej Osip

  Member of the Board w dmt Software House

  Opinia - Maciej Osip
  logotype
  logotype
  logotype
  logotype
  logotype
  logotype
  logotype
  logotype
  logotype
  logotype
  logotype