Specjalista/ka ds. Sprzedaży Eventów

SJS S.A. to ponad 20 lat doświadczenia w szkoleniach z bezpiecznej jazdy i organizacji eventów, z wykorzystaniem samochodów sportowych, czy offroad. Nasze spółki to: SJS Driving Experience, SJS Driving Academy oraz Szkoła Jazdy Subaru. Od lat dostarczamy naszym klientom niezapomniane emocje na różnego rodzaju eventach, a także jako jedna z najlepszych szkół doskonalenia techniki jazdy w Polsce, pomagamy w rozwijaniu umiejętności kierowców. Bardzo dbamy o jakość, a ona zależy m.in. od naszych zdolnych i zaangażowanych zespołów. Jeśli i Ty dbasz o to, aby Twoi klienci czuli profesjonalizm i zaangażowanie przy każdym kontakcie, zapraszamy Cię na rozmowę z nami. Wierzymy, że tak jak my zakochasz się w ryku silnika supersamochodów i będziesz z pasją realizował fantastyczne wydarzenia dla naszych klientów. Dołącz do naszego super zespołu i twórz z nami niezapomniane wydarzenia! Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji eventów i poszukujemy pełnego energii Specjalisty lub Specjalistki ds. Sprzedaży Eventów, który pomoże nam rozwijać naszą spółkę. Oferujemy współpracę w ramach kontraktu B2B.
icon
full time
icon
6000-9000 PLN
icon

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez różne kanały.
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Koordynacja procesów sprzedażowych od pozyskania klienta do finalizacji umowy.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji w branży eventowej.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, marketingowym i projektowym w całym procesie sprzedażowym.

Na start, otwarcie mówimy, że wymagamy doświadczenia w sprzedaży. Co jeszcze?

  • Doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i aktywnej sprzedaży B2B. Jeśli masz doświadczenie w branży eventowej, będzie to dodatkowy atut!
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami. Tu przydadzą się na pewno wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Znajomości technik sprzedaży i umiejętności prezentacyjnych.
  • Kreatywności i inicjatywy w poszukiwaniu nowych rozwiązań.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Orientacja na zdobywanie nowych klientów i motywacja do osiągania celów sprzedażowych
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Oferujemy pracę w trybie hybrydowym
  • Do Twojej dyspozycji będzie 26 dni płatnej nieobecności
  • Po okresie próbnym:
    • Pakiety sportowe Medicover Sport
    • Prywatna opieka medyczna. Dla Ciebie i dla Twoich bliskich.
  • Integracja i budowanie zespołu, bo ważna jest dla nas dobra atmosfera w pracy.
  • Dopracowany proces onboardingu, który zapewnia nowym współpracownikom indywidualne wsparcie i mentorstwo
  • Jesteśmy jednym zespołem, dlatego pracujemy w przyjaznej atmosferze wzajemnego szacunku, zaufania i wsparcia

Proces rekrutacji

Zobacz, jak wygląda u nas proces rekrutacji. Krok po kroku. To takie proste!

path
icon
twoja historia
Najpierw chcemy poznać Twoją historię zapisaną w CV. Jeśli zobaczymy, że Twoja historia zawodowa rezonuje
z naszą misją, zaprosimy Cię do następnego rozdziału - rozmowy, która da nam obopólną szansę na lepsze poznanie się.
icon
Rozmowa
o przyszłości
To nie tylko wywiad kwalifikacyjny, to przestrzeń dla wzajemnych pytań
i odkrywania, gdzie Twoja przyszłość zawodowa może splatać się z naszą organizacją.
icon
wizja współpracy
To przestrzeń, gdzie w przejrzystej rozmowie kształtujemy decyzję, która zaważy na naszej współpracy - odwzorowujemy naszą wizję wspólnej pracy.
icon
nawigacyjny dialog
Podczas tego etapu nie tylko będziemy chcieli poznać Twoje umiejętności, ale także sprawdzimy, jak Twoja energia
i innowacyjność może wzmocnić dynamikę naszego zespołu.
icon
decyzja o wspólnym rozwoju
To kameralne ogłoszenie startu dla tych, którzy dołączą do naszej firmy, by wspólnie kreować przyszłość.

Co nas wyróżnia

Dbamy o to, co dla Ciebie ważne.

Elastyczny czas pracy

Jesteśmy rozliczani za projekty, które „dowozimy”

Tworzymy środowisko, w którym masz kontrolę nad swoim harmonogramem

zdrowie i aktywność na pierwszym miejscu

Korzystamy z pakietów medycznych i kart sportowych

Program gratyfikacyjny

Regularnie przyznajemy premie uznaniowe

Nie brakuje też prezentów okolicznościowych i gift packów

Team-buildingowa Inicjatywa

Spotykamy się nie tylko w biurze, ale i poza nim

Jeździmy na wyjazdy integracyjne

Rozwój i ewolucja kompetencji

Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach

Uczymy się języków

Minimum 26 dni płatnej nieobecności

Korzystamy z 26 dni płatnej nieobecności

Święta i długie weekendy spędzamy z bliskimi

Co o nas mówią?

Witaj w naszej społeczności, gdzie praca to nie tylko codzienny obowiązek, ale również pasja i możliwość rozwoju. Dołączając do nas, stajesz się częścią dynamicznego środowiska, które promuje różnorodność i kreatywność.

logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype
logotype